KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Stokta Yok
Is Clinical

Eclipse SPF 50+ - 100 g

880
(0 Yorum)
1.440 TL

ULTRA ŞEFFAF, GENİŞ SPEKTRUM, SPF 50+

Alışveriş Listeme Ekle
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Detayları
  • 0 Yorum
  • Günlük kullanım ve uzun süreli açık hava etkinlikleri için özel olarak formüle edilen Eclipse SPF 50+, bilimsel olarak gelişmiş fiziksel güneş kremlerinin (şeffaf Titanyum Dioksit ve mikronize Çinko Oksit) saf E Vitamini ile birleştirilmesinin benzersiz bir birleşimidir. Bu antioksidan bakımından zengin karışım, suya karşı üstün dayanıklı geniş spektrum sağlar. UVA/UVB koruması. Eclipse SPF 50+, yağsız mat bir görünüm için hızla emilen ultra şeffaf, hafif bir formüldür.

  • Tüm İçerikler:

    Aktif maddeler: Titanyum Dioksit %5,20, Çinko Oksit %1,10 Aktif olmayan bileşenler: Su, C12-15 Alkil Benzoat, Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Butilen Glikol, Oktildodesil Neopentanoat, Cetearil Glukozit, Setearil Alkol, Gliseril Stearat, PEG-100 Stearat, Polishidroksistearik Asit, Alümina, Metikon, Trietoksil Kapri Kopolimer, Stiren/Akrilatlar Kopolimer, Sorbitan Laurat, Tokoferil Asetat, Ksantan Sakızı, 1,2-Heksandiol, Kaprilil Glikol, Disodyum EDTA, Demir Oksitler* (CI 77491*, CI 77492*, CI 77499*). *bu bileşenlerden bir veya daha fazlasını içerebilir.

  • Güneşe çıkmadan 15 dakika önce bolca uygulayınız. Tekrar uygulama: 40 dakika yüzdükten veya terledikten sonra, havluyla kurulandıktan hemen sonra ve en az 2 saatte bir. Güneşten Korunma Önlemleri: Güneşte vakit geçirmek cilt kanseri ve erken cilt yaşlanması riskinizi artırır. Bu riski azaltmak için, düzenli olarak geniş spektrumlu SPF 15 veya daha yüksek olan bir güneş kremi ve aşağıdakiler dahil diğer güneşten korunma önlemleri kullanın: özellikle 10:00 - 14:00 saatleri arasında güneşte geçirilen süreyi sınırlamak; uzun kollu gömlekler, pantolonlar, şapkalar ve güneş gözlükleri giyin. 6 aydan küçük çocuklar: Bir doktora danışın.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.