Sıralama seçin
Sırala :
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dudak Parlatıcısı

Dudak parlatıcısı, özellikle sadelikten yana olan bir tavır ile makyaj yapan kadınları tercihleri arasında ilk sıralarda yer almasının yanı sıra, farklı renk ve yoğunluklarda seçeneklerinin olması sayesinde iddialı makyajların da tamamlayıcı parçası haline gelmiştir.

Yapışkan dokusu ve sürekli ıslak bir görünüm vermesi nedeni ile sıklıkla tercih edilen bir makyaj ürünü olmamakla birlikte, çeşitliliğinin artması sayesinde pek çok kişi tarafından sıklıkla kullanılmaya başlamıştır.

Daha az yapışan, daha az ıslak görünüm veren dudak parlatıcılarının çıkması ve çeşit sayısının artması sayesinde özellikle Dermolisa web sitesi üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulan ürünlerin sıklıkla tercih edildiği ve denendiği bilinmektedir.

Classics Dudak Parlatıcısı

Renkli, ışıltılı ya da daha iddialı görünümlere sahip olan dudak parlatıcılarının üretilmesinin yanı sıra, Classics dudak parlatıcısı halen en çok tercih edilen makyaj ürünleri arasında yer almaktadır.

Bilindiği üzere dudak parlatıcıları yapı itibarı ile yapışkan olmaktadır. Her zaman sevilen klasik renklerin, yapışkan olmayan yapı ile buluşturulmasının ardından Dermolisa web sitesi üzerinden, kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

İçeriğindeki e vitamini sayesinde sürüldüğü andan itibaren dudakları beslemesi ve temizlenmesinden sonra yapışkan ya da yağlı bir his bırakmaması nedeni ile sıklıkla tercih edilen bu ürün klasik renk seçenekleri içermektedir.

Bunun yanı sıra jojoba ve shea yağı içermesi sayesinde dudakları nemlendirmekte ve dudakların kuruyarak çatlamasını önlemektedir.

En İyi Dudak Parlatıcısı

En iyi dudak parlatıcısı tanımı pek çok kadına göre değişiklik gösterse de ortak olan tek cevap, ürünün yapışkan özellik göstermemesi ancak sürüldükten sonra kolaylıkla temizlenmemesidir.

Bulaşma gösteren ya da yapışkan özelliği olan ürünlerin renk çeşitleri ne kadar geniş olursa olsun çok sık tercih edilmemektedirler ancak Dermolisa web sitesi içerisinde satışa sunulan Juice Beauty dudak parlatıcısı, pek çok kadının hayal ettiği üzere yapışkan özellik göstermemektedir ve özellikle bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir.

Günlük kullanıma uygun yapısı ve rengi sayesinde olduğu kadar içeriği ile de tercih nedeni olduğu bilinmektedir. Kullanıcılarının memnun oldukları bir başka durum ise parlatıcı yapısında bulunan jojoba ve Shea yağlarının dudaklara yaptığı bakımdır.

Dudak Parlatıcısı Fiyatları

Pek çok kadın, özellikle acele ile gitmesi gereken yerlere giderken ya da sadece geç kaldıkları için parlatıcı tarzında ürünler tercih etmektedir.

Bu ürünlerin görünümleri olduğu kadar iç yapıları ve etkileri de önem arz etmektedir. Uygulandığı bölgeye yaptığı etki, nemlendiricilik, bakım, yapışkan olmama gibi özelliklerin tamamı üründe olduğunda, dudak parlatıcısı fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

İçeriği daha yoğun ve kalabalık olan ürünler daha fazla etkiye sahip oldukları için fiyat farkı buna göre oluşturulmaktadır.

Bunun yanı sıra renkli, ağır kokulu, fırçası ya da uygulama aparatı dudak yüzeyine uygun olmayan yoğunluk gibi durumların olması halinde fiyatların daha düşük tutulduğu bilinmektedir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.