KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Dr Dennis Gross

Vitamin C Lactic Firm Bright Eye Treatment 15 ml

1285
(0 Yorum)
2.582 TL
Tüm ürünlerde geçerli 2500 ₺ üzeri siparişinize %5, 5000 ₺ üzeri %10, 7500 ₺ üzeri %15, 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

Göz çevresindeki şişlikleri, koyu halkaları ve kırışıklıkları iyileştirmek için ipeksi, hafif, hızlı emilen bir bakım.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • Yağlı, normal, kuru veya karma cilt tipleri için uygundur.

  Gözle görülür şekilde azaltılmış ince çizgiler, krepitasyon, koyu halkalar ve şişkinlik görün.

  Laktik Asit: Emilimi artırmak ve göz alıcı sonuçlar için antioksidan performansını artırmak için üç C vitamini formuyla birleştirilir.

  C Vitamini ve Transexamik Asit: Genel tonu gözle görülür şekilde aydınlatır, yumuşatır ve iyileştirir.

  Centella Asiatica: C vitamini ve laktik asidin ince çizgileri iyileştirmesine ve cildi içeriden dolgunlaştırmasına yardımcı olur. Yorgun, yaşlanan gözleri canlandırın.

  Pürüzsüz Çizgiler ve Kırışıklıklar: 1 hafta kullanım sonunda kaz ayakları, ince çizgiler ve kırışıklıklar ve daha sağlıklı görünen cilt görünümünde bir azalma görüldüğü klinik olarak kanıtlanmıştır.

  Hidrat: Kullanımdan hemen sonra hidrasyonda önemli bir gelişme gösterdiği belirlenmiştir.

  Yaşlanan Gözleri Gençleştirir: 1 hafta sonra koyu halkaları, şişkinliği, krepiliği, sıkılığı, ince çizgileri ve cildin genel görünümünü ve hatta hassas göz bölgesinde cilt tonunu önemli ölçüde iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

  Parlaklığı Artırır: 2 hafta sonra parlaklıkta iyileşme gösterdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.

 • Tüm İçerikler:

  L-Askorbik Asit: Doğal olarak meyve ve sebzelerden elde edilen askorbik asit, en saf haliyle C vitaminidir. Bu güçlü antioksidan, cilt hücrelerini korur ve onarır; ciltte çizgilerin, kırışıklıkların ve sıkılığın görünümünü iyileştirmeye yardımcı olan yeni kollajen üretimi için gereklidir. Ayrıca hiperpigmentasyonun, güneşten kaynaklanan yaşlanma belirtilerinin yüzeye çıkmasını önlemeye yardımcı olur ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

  Laktik Asit: Pancardan elde edilen ancak aynı zamanda vücudunuz tarafından doğal olarak üretilen laktik asidin bu vegan formu bir alfa hidroksi asittir. Ürün emilimini ve performansını artırır, hücresel yenilenmeyi uyarır, cildin doğal nemlendirme faktörünü (NMF) artırır ve yüzey serbest radikal deaktivasyonu yoluyla cildin bariyerini onarmaya ve korumaya yardımcı olur.

  Traneksamik Asit: Bir amino asitten türetilen Traneksamik Asit, genellikle UVA/UVB hasarının neden olduğu koyu lekelerde ortaya çıkan pigmentasyon enzimleriyle etkileşime girer ve bunların keratin ve melanin hücreleriyle olan zararlı bağlantılarını bloke ederek koyu lekelerin görünümünü azaltmaya ve yenilerinin oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

  Seramidler: Cildin nem bariyerini güçlendirirken maksimum hidrasyonu kilitler.

  İçindekiler:

  Su/Aqua/Eau, Tetraheksildesil Askorbat, Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Sodyum PCA, Skualan, 3-O-Etil Askorbik Asit, Askorbik Asit, Laktik Asit, Centella Asiatica Özü, Sodyum Hyaluronat, Seramid NG, Süperoksit Dismutaz, Ubiquinone, Phyllanthus Emblica Meyve Özü, Sakarit İzomerat, Glycyrrhiza Glabra (Meyan Kökü) Kökü Ekstresi, Ektoin, Niasinamid, Soya İzoflavonları, Quercetin, Fosfolipidler, Kafein, Traneksamik Asit, Ferulik Asit, Karnitin, Adenozin, Çinko PCA, Gliserin, Butilen Glikol, Kaprilil Glikol, Caesalpinia Spinosa Sakız, Hektorit, Silika, HDI/Trimetilol Heksillakton Çapraz Polimer, Leuconostoc/Turp Kökü Ferment Filtratı, Poliakrilat Çapraz Polimer-6, Setearil Olivat, Karbomer, Potasyum Hidroksit, Sorbitan Olivat, Sitrik Asit, Pentasodyum Pentetat, Potasyum Sitrat, Potasyum Glukonat, Fitik Asit, Fenoksietanol, Sorbik Asit, Potasyum Sorbat, Titanyum Dioksit (CI 77891).

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.