KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Dr Dennis Gross

DRx Blemish Solutions Clarifying Mask 30 g

1277
(0 Yorum)
765 TL
Tüm Ürünlerde geçerli 2000 ₺ üzeri %5 - 5000 ₺ üzeri %10 - 7500 ₺ üzeri %15 - 10000 ₺ üzeri %20 İndirim!

Kırılmaları azaltmak, genişlemiş gözeneklerin görünümünü azaltmak, siyah noktaları temizlemek ve fazla yağı emmek için çok amaçlı, klinik güçlü, akne ile savaşan bir maske.

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün İçeriği
 • Kullanım Detayları
 • 0 Yorum
 • Hassas, yağlı veya karma cilt tipleri için uygundur.

  Bu kurutmayan, arındırıcı maske, sivilce izlerinin ve kusurların görünümünü azaltırken kızarıklığın giderilmesine yardımcı olur.

  Aloe: Berrak, sakin, lekesiz bir cilt için tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olur.

  Profesyonel İpucu: Belirgin şekilde daha net, daha dengeli bir cilt için leke tedavisi veya gece maskesi olarak kullanın.

  Kesintileri Temizleyin ve Önleyin: Kolloidal kükürt, akne bakterilerini nötralize etmek ve lekeleri tedavi etmek için aşırı sebum üretimini dengelemek için hızla çalışır. Berrak bir cilt için ölü cilt hücrelerini etkili bir şekilde soyar, gözenekleri ve çözünmüş safsızlıkları açar.

  Fazla Yağı Çıkarır: Bentonit kili ciltteki fazla yağları ve toksinleri güçlü bir şekilde çeker.

  Kuruluk ve Donukluğu İyileştirir: Kaolin kili, cilde mat bir görünüm verirken, solgunluğu ve donukluğu tersine çevirmek için hafifçe peeling yapan nazik, ince taneli bir kildir.

 • Tüm İçerikler:

  Kolloidal Sülfür: Akne bakterilerini nötralize etmek ve lekeleri tedavi etmek için aşırı sebum üretimini dengelemek için hızla çalışır. Ölü cilt hücrelerini verimli bir şekilde pul pul döker, gözenekleri açar ve berrak bir cilt için kirleri çözer.

  Bentonite Clay: Ciltteki fazla yağları ve toksinleri güçlü bir şekilde çıkarmak için kendi kütlesinden fazlasını emme yeteneğine sahiptir.

  Kaolin Kili: Matlığı ve donukluğu tersine çevirmek için hafifçe pul pul dökülen nazik, ince taneli bir kildir. Ayrıca mat bir cilt görünümü için fazla yağı emer.

  İçindekiler:

  Aktif Madde: Kükürt %5,0 (Amaç: Akne Tedavisi) İnaktif Maddeler: Su/Aqua/Eau, Kaolin, Setearil Alkol, Gliserin, Polisorbat 20, Butilen Glikol, Akasya Senegal Sakızı, Çinko Oksit, Bentonit, Carthamus Tinctorius (Aspir) Tohumu Yağı , Farnesol, Opuntia Ton Balığı Çiçeği/Kökü Özü, Salix Alba (Söğüt) Kabuğu Özü, Bisabolol, Retinol, Feniletil Resorsinol, Glycyrrhiza Glabra (Meyankökü) Kökü Ekstresi, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Tokoferil Asetat, Glisin Soya (Soya) Yağı, Sodyum PCA , Etilheksilgliserin, Allantoin, Rosmarinus Officinalis (Biberiye) Yaprağı Yağı, Fenoksietanol, Sodyum Benzoat, Potasyum Sorbat.

 • Gözenekleri Giderir: Yağ çözücü maddeler gözeneklerin derinliklerine nüfuz ederek akneye neden olan birikmeyi çözer ve gelecekteki sivilcelerin önlenmesine yardımcı olur.

  Kontrol ve Denge Yağı: Eşzamanlı olarak aşırı yağ üretimini azaltmak ve yağ kimyasını dengelemek, tıkanıklıkları azaltır ve akneyi uzun vadede önleyen uygun yağ akışını teşvik eder.

  P. Acnes Bakterilerini Öldürür: Anti-bakteriyel maddeler, folikülde biriken iltihaplanmaya ve aknenin kötüleşmesine neden olan akneye neden olan bakterileri öldürür.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.