Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 179 ürün görüntüleniyor.

Anti Aging

Yaşlandırma karşıtı krem, kırışıklık ve ince çizgiler için krem düzenli kullanıldığında cilt üzerinde iyileştirici ve gençleştirici etkisiyle bilinen krem grubudur. Güneşin zararlı etkileri, fazla mimik yapma, cilt sarkmaları, cilt lekeleri ve kazayağı gibi ince kırışıklıklar için anti aging kremler birebir. Kaliteli ve doğal içeriği ile öne çıkan ürünlerimiz doğa dostudur. Cruelty free ve %100 vegan seçenekleri ile doğaya ve canlılara zarar vermez. Hyaluronik asit, kollajen, alfa lipoik asit ve vitamin içerikli anti aging kremler ile cildiniz yıllara meydan okuyacak.

Anti Aging Krem

Anti aging krem içeriğindeki onarıcı ve gençleştirici maddeler ile cildinizin iç ve dış olumsuz etkilere karşı dirençli olmasını sağlar. %30 Hyaluronik asit içerik Peter Thomas Roth nemlendirici anti aging krem ile cildiniz suyu hapseder. Bu sayede kuruluk, hassasiyet, kaşıntı gibi sorunlar yaşanmaz. İçeriğindeki hyaluronik asit ve seramidler vücudumuzda bulunan moleküllerdir. Cildi beslerken bakım yapan kırışıklık karşıtı kremler ile uzun vadede cildiniz yıllara meydan okur. Sıkı ve parlak bir cilt için düzenli kullanım öneriyoruz. 21 peptit ve proteinler ile cildinizi besleyen kırışıklık ve sarkma karşıtı kremler özel olarak tasarlandı. Işıltılı, esnek ve pürüzsüz bir cilt için acele edin.

Anti Aging Nedir

Yıllar içerisinde hayatımıza dahil olan anti aging, yaşlanma karşıtı anlamına gelir. Yılların cilt üzerindeki etkilerini minimuma indirmek için tasarlanmıştır. Leke, kırışıklık, sarkma, esneklik kaybı ve soluk bir görünümü engellemek için özel destekleyici maddeler içerir.  Özellikle tercih edilen kollajen desteği, hyaluronik asitli krem, polipeptit ve doğal yağlar anti aging kremlerde yer alır. Sizler için özel olarak tasarlanmış krem ve nemlendiricilerimiz ile doğa dostu ve yüksek etkili ürünler hedefledik. Jojoba yağı, kil, zeytinyağı, E vitamini ve aloe vera gibi doğal ve besleyici içerik ile ince çizgilere elveda. Kırışıklık ve yaşlanma karşıtı ürünler cilde destek olurken aynı zamanda nem dengesini de sağlar.

Anti Aging Krem Fiyatları

Anti aging krem fiyatları ürün içeriği ve etki gücüne göre değişmektedir. Krem, nemlendirici, maske, jel ya da serum gibi ürün gruplarında fiyat farkı olduğu gibi hedef yaş da bir diğer etkendir. 20’li yaşlardan itibaren cilt bakımına önem vermek ilerleyen yıllarda daha az sorun yaşanmasını sağlar. Derma e purifying serum, Peter Thomas roth cilt soyucu nemlendirici pedler gibi farklı ürünler trecih edebileceğiniz gibi anti aging krem de yüksek etki gösterir. Yeşil çay, aloe vera, hyaluronik asit içerikli kremler antioksidan etki göstererek cildinizi çevresel zararlı etkenlerden korur.
İnce çizgi kırışıklık karşıtı kremler, Q10 krem, güneş koruyucu krem gibi destekleyici ürünler ile cilt bakım deneyiminizi profesyonel seviyeye taşıyın. Kaliteli ve yüksek etkili ürünlerimizi kaçırmamak için hemen sipariş edin.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.