Sıralama seçin
Sırala :
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Allık

Makyaj malzemeleri arasında yer alan allık, makyajın tamamlayıcısıdır. Doğru allığı seçerek makyajınızın güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Peki, allık seçimi nasıl olur? Allıkların çok farklı modelleri olduğundan, cilt tipiniz için uygun olan krem ya da likit allık gibi modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda farklı pek çok renk tonu olacağından, sizin için en uygun olan allık renk tonunu bulabilirsiniz. İncelemelerinizi yaptıktan sonra, modeller arasında yer alan çeşitlere göre ve renge göre alabilirsiniz.

Allık Çeşitleri

Farklı pek çok çeşidi olduğundan, tamamen sizin cildinize uygun olan ve istediğiniz renkte bir allık belirleyebilirsiniz. İlk olarak allık çeşitleri arasında marka ve türüne - rengine göre hareket edebilirsiniz. Ardından, sizin cilt tonunuz için uygun olan bir allığın belirlenmesi ile makyajınızı dilediğiniz gibi tamamlamak mümkün olur. 

  • Likit allık: Likit olarak kullanılan allıklar kullanım açısından avantajlıdır. Daha uzun süre kullanım olmasının yanı sıra, cildinize sürülmesi de son derece kolaydır. Renk seçeneklerine baktığınızda, pembe – bronz – kırmızı tonlarına yer verildiğini görebilirsiniz. Sizin için uygun olan bir çeşidi belirleyerek kolayca sipariş verebilirsiniz.
  • Allık paleti: Allıklarda aynı zamanda farklı renk tonlarının bir arada kullanıldığı pek çok seçenek yer alır. Allık paletleri arasından seçim yapmadan önce, allıkların renk tonlarını inceleyebilirsiniz. Uygun olan renklerdeki paleti alarak günlük kullanımlarınızda ve özel kullanımlarda severek tercih edebilirsiniz.
  • Krem allık: Kullanımı daha pratik olsun isteyenler için krem allık akıllara gelenler arasında. Daha kalıcı bir makyaj yapmak istiyorum diyenler için öneriliyor. Ayrıca renk tonunun daha az allığın kullanılması ile açık hale getirilmesi de mümkün. Yapısı sayesinde allık tonu istendiği gibi ayarlanabiliyor.

Allık Fiyatları

Peki, allık fiyatları nedir? Sizin için en uygun olan fiyatlarda modeller ile seçenekler sunuluyor. Fiyatlara bakıldığında seçmiş olduğunuz marka ve modele göre geniş bir aralık olduğunu göreceksiniz. Hem sizin için avantajlı olacak fiyatlar hem de kaliteden ödün verilmeyen markalar ile seçim yapılması sağlanıyor. Fiyatlandırma konusunda filtreleme yaparak, en uygun fiyatlarda en iyi modellere ulaşmanızın mümkün olduğunu göreceksiniz. Zaman zaman indirimler uygulanır ve en iyi fiyattan allık ve diğer makyaj malzemeleri alabilirsiniz. Kampanya ve indirimleri takip edebilirsiniz.

Krem Allık Çeşitleri

Son dönemde en çok tercih edilen allık modelleri arasında yer alır. Krem formunda olan allığın kullanımı son derece doğal durur. Bu sebeple günlük olan makyajlarda tercih edilir. Ancak özel makyajlar için de kalıcı olması sebebi ile tercih edebilir. Krem allık çeşitleri son derece kullanışlı ve uygun fiyatlı olduğundan, inceleme yaparak dilerseniz satın alabilirsiniz. Hem marka hem de allığın modeline göre sunulan fiyatlar son derece avantajlıdır. Kampanyalar ile desteklenen fiyatlar sayesinde iyi ir fiyattan alabilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek makyaj ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.