KAMPANYALARIMIZA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!
Is Clinical

Active Peel System - 2,9 ml x 15 adet

843
(0 Yorum)
2.278 TL
Bu üründe şu anda herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.

YAŞLANMAYA MEYDAN OKUYAN, EKSFOLİYASYON, GENÇLEŞTİRİCİ

Adet Seçiniz
Alışveriş Listeme Ekle
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün İçeriği
  • Kullanım Detayları
  • 0 Yorum
  • Klinik olarak gelişmiş botanik bazlı Active Peel System, cildi yeniden canlandırmak ve cilalamak için tasarlanmış, nemlendirme, gençleştirme ve antioksidan koruma sağlamak için tasarlanmış güçlü ancak nazik, hızlı etkili iki aşamalı bir tedavidir. Her gün kullanılmak üzere tasarlanan bu eksiksiz cilt bakımı, uygulandığında harekete geçtiğinde serin bir karıncalanma hissi yaratır. Bu iyi dengelenmiş sistem, cilt tonu ve dokusunun görünümünü iyileştirmeye yardımcı olarak pürüzsüz, nemli ve daha genç görünen bir cilt elde edilmesini sağlar. Adım 1, yatıştırıcı, besleyici botanik özler ile birleştirilmiş güçlü ancak nazik botanik asitlerin tescilli bir kombinasyonunu içeren kontrollü eksfoliasyon sağlamak üzere tasarlanmıştır. Adım 2, tescilli botanik Extremozyme teknolojimizi ve yatıştırıcı aktif botaniklerle birleştirilmiş Copper Tripeptid-1’i içeren nemlendirme ve gençleştirme sağlar. Her kutuda 15 tedavi seti bulunur.

  • Tüm İçerikler:

    1. Adım: Su/Aqua/Eau, Alkol, Propanediol, Saccharum Officinarum (Şeker Kamışı) Özü [Extrait de canne à sucre], Hamamelis Virginiana (Cadı Fındığı) Su, Pentilen Glikol, Sitrik Asit, Salisilik Asit, Aloe Barbadensis Yaprak Suyu, Salix Nigra ( Söğüt) Kabuğu Özü, Vaccinium Myrtillus (Yabanmersini) Meyve Özü, Citrus Aurantium Dulcis (Portakal) Meyve Özü, Narenciye Limon (Limon) Meyve Özü, Kamelya Sinensis Yaprağı Özü, Pyrus Malus (Elma) Meyve Özü, Acer Saccharum (Şeker Akçaağaç) Özü , Aminometil Propanol, 1,2-Heksandiol, Kaprilil Glikol, Mentol, Koku[Parfüm], Disodyum EDTA. 2. Adım: Su/Aqua/Eau, Propanediol, Scenedesmus Rubescens Özü, Pentilen Glikol, Butilen Glikol, Lentinus Edodes Miselyum Özü, Gliserin, Imperata Cylindrica Kökü Özü, Maltodextrin, Citrullus Lanatus (Karpuz) Meyve Özü, Pyrus Meyve Özü (Elma) (Mercimek) Meyve Özü, Leucojum Aestivum Ampul Özü, Askorbik Asit, Glikojen, Sodyum PCA, Süksinik Asit, Glutatyon, Tripeptid-1, Kolloidal Altın, Koku[Parfum], Sorbitol, PEG-8, 1,2-Heksandiol, Kaprilil Glikol , 1-Metilhidantoin-2-İmit, Sodyum Laktat, Ksantan Sakızı, Karbomer, Disodyum EDTA, Dekstran.

  • Gün aşırı, tercihen akşamları kullanılması önerilir. Temizledikten sonra Adım 1’i tüm yüz ve boyuna uygulayın; üç dakika bekletin (durulamayın), ardından 2. Adımı aynı alana uygulayın ve bırakın. Not: Active Peel System Adım 1 ve Adım 2 uygulaması serin bir karıncalanma hissi yaratacaktır; bu normal.

Benzer Ürünler
Son İncelenen Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.